Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

6 žmonės darbui salotų fabrike Olandijoje jau dabar
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-06-10
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Skubiai daržovių/salotų gamybos ir pakavimo fabrike Helmond mieste nuo d.-darbo pradžia).papildomai reikalingi 6 žmonės: vaikinai ,merginos ir poros ,kaip produkcijos darbuotojai ,susikalbėti šnekamąja anglų kalba,ūgis ne mažesnis kaip 160 cm.-dėl patogumo dirbant prie konvejerio,darbas 2 pamainomis prie produkcijos salotų pakavimo darbai linijoje,galintys dirbti žemesnėje temperatūroje nuo +3 iki +6 C.-duodama spec.termo apranga , privalumas- turintiems B kat. vairuotojo teises , atlyginimas- 10,55 eur per val.+priedas už darbą pamainose,+priedas už darbą savaitgaliais,-kuriems yra 22 metai ir daugiau.
-18-21 metų-atitinkamai mažesni atlyginimai,priklausomai nuo amžiaus,-lentelė yra biure Šiauliuose,galima klausti.
Olandiškas ilgalaikis darbo kontraktas,visos Olandijos darbuotojo socialinės garantijos,suteikiamas BSN numeris
Gyvenamo ploto kaina:21 metai ir daugiau-390 eur/1 mėn,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.18-20 metų gyvenamo ploto kaina yra žymiai mažesne,lentelė yra biure Šiauliuose galima klausti
Video iš darbo vietos:
https://www.youtube.com/watch?v=GTTDVC7ch6s

Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje -darbui-mūsų duotu adresu Olandijoje. Registracija kandidatų jau dabar-nuo 06.10d.-siųsti savo CV. Arba skambintis mob.tel.: 8699 89947-dėl info
Atranką vykdo:
UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.
tel.mobil.: +370 699 89947-kasdien nuo 8:00 val iki 21;00 val.
el.p.: info@eurokryptislt
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Reikalavimai
nurodyta apraše
Atlygis
nurodytas apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 105 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.