Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Vokietija
Gyventojų skaičius – 81,98 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 5,2 %
Valstybinė kalba – airių, vokiečių

Vokietija yra didžiausia gyventojų skaičiumi Europos Sąjungos valstybė (82 mln.); yra ir viena iš Europos Sąjungos šalių steigėjų. Seniau šią šalį sudarė Rytų bei Vakarų Vokietija, kurios 1990 metais buvo suvienytos. Imigracijos srityje per paskutinius du dešimtmečius buvo padaryta pažanga, nes 2005-aisiais įsigaliojo imigracijos įstatymas, apimantis visas imigracijos politikos sritis. Vokietijoje gyvuoja viena didžiausių Vakarų Europoje lietuvių bendruomenė, nors čia ir gyvena apie penkiskart mažiau lietuvių nei Anglijoje. Didžiausia darbo sfera Vokietijoje yra sveikatos sritis, kurioje sukurta maždaug 4 mln. darbo vietų.

Statybininkai darbui Olandijoje/Vokietijoje
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2016-08-17
Vokietija
Darbo pobūdis
Reikalingi statybinkai darbui Olandijoje/Vokietijoje-darbui Olandijos įmonese:

-REIKALINGI skubiai 3 +2 stogdengiai(viso-5),darbui Vokietijoje skirtingose vietose,kontraktas ilgalaikis-ištisus metus;darbas-griovimo,pasiruosimo darbai stogų dengimui,šlaitinių ir plokscių stogų dengimas įvairiomis medziagomis;atlyginimas 11,25 eur brutto per val+24 eurai per dieną išlaidoms;gyvenamas plotas apmokamas yra darbdavio is Vokietijos;vienas is grupių 3 ir 2 privalo suprasti vokiškai;tureti nuosava transportą;tureti nedidelius rankinius įrankius+savo darbo rūbus+darbo batus;darbo pradzia nuo kito pirmadienio:08.29.Daugiau info-telefonu 8699 89947
Tureti nuosavas masinas.
-tinkuotojai(3)-nuo darbas jau Vokietijoje;atlyginimas 11,25 eur gross per val;+24 eur dienpinigių 1 dienai; 40 val darbo savaitė ir daugiau;gyvenam plotas suteikiamas nemokamai;atvykti viena nuosava mašina;tureti nuosavus įrankius(rankinius);vokiecių kalba susikalbeti nors 1 zmogui;darb profilis-rankinis tinkavimas ir tinkavimas su machina.Tureti grupei nuosava masiną.

-izoliuotojai(2) ilgalaikiam darbui prie namų sienų izoliavimo,vienam kalbeti vokiecių kalba;atlyg.11,25 eur brutto per val+24 eur dienpinigiu 1 dienai.
Atlyg.startinis: 10-11 eurų netto(jau po mokesciu) su galimybe kilti;gyvenamas plotas suteikiamas nemokamai;pageidaujama atvykti savo transportu;susikalbeti arba anglų arba vokiečių kalba.Darbas .jau Olandijoje.Tureti nuosavą masiną.Taip pat reikalingi staliai-dailides;stogdengiai su čerpėmis;staliai-dailidės jachtų įrengimui;apdailininkai ir kiti kvalifikuoti statybininkai su ne mažesne kaip 3 m.darbo patirtimi-visi privalo susikalbeti vokiečių arba anglų kalba(tai būtinumas-Olandijos darbdavio sąlyga)
Atranką vykdo UAB EURO KRYPTIS darbdaviams
Kontaktinis telefonas: +370 41 598570 mob.tel.: 8699 89947
Kontaktinis telefonas: +370 41 598570 mob.tel.: 8699 89947
Papildoma informacija
-nuosava mašina
Reikalavimai
-darbinė patirtis atitinkamai pozicijai;
-vikiečių arba anglų kalba
Atlygis
nurodytas skyrelyje apie darbą
Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 5767 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.