Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Vokietija
Gyventojų skaičius – 81,98 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 5,2 %
Valstybinė kalba – airių, vokiečių

Vokietija yra didžiausia gyventojų skaičiumi Europos Sąjungos valstybė (82 mln.); yra ir viena iš Europos Sąjungos šalių steigėjų. Seniau šią šalį sudarė Rytų bei Vakarų Vokietija, kurios 1990 metais buvo suvienytos. Imigracijos srityje per paskutinius du dešimtmečius buvo padaryta pažanga, nes 2005-aisiais įsigaliojo imigracijos įstatymas, apimantis visas imigracijos politikos sritis. Vokietijoje gyvuoja viena didžiausių Vakarų Europoje lietuvių bendruomenė, nors čia ir gyvena apie penkiskart mažiau lietuvių nei Anglijoje. Didžiausia darbo sfera Vokietijoje yra sveikatos sritis, kurioje sukurta maždaug 4 mln. darbo vietų.

Darbas plastiko fabrike Vokietijoje
UAB "Darbu pasaulis"
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-05-03
Vokietija
Darbo pobūdis
Darbas plastiko fabrike Vokietijoje

Siūlomas darbas plastiko fabrike Vokietijoje. Miestas - Ochtrup. Darbo pobūdis - išimti plastikines detales iš mašinos, sudėti jas ant medinių padėklų ir supakuoti.
Dirbti gali tiek vyrai, tiek moterys, tiek poros.
Išvykimas galimas skubus, savaitės bėgyje po registracijos.
Kelionę ir pasitikimą pilnai suorganizuojame.
Užsienio kalbos žinios nėra būtunos.
Reikalavimai:
- Amžius nuo 18 iki 46 metų.
- Vokiečių arba anglų kalba pageidautina, tačiau nebūtina.
Dirbama yra 3 pamainom:
1 pamaina: 06-14h.
2 pamaina: 14 - 22h.
3 pamaina: 22 - 06h.

Atlyginimas mokamas VALANDINIS 9.79eur./val. Brutto, naktinės pamainos apmokamos 15% didesniu tarifu, viršvalandžiai ir šventinės dienos 35% didesniu tarifu.
Atlyginimas mokamas vieną kartą per mėnesį.

Apgyvendinimo nuomos kaina 250eur./mėn., atskaičiuojama iš atlyginimo. Apgyvendinimas kartu su bendra virtuve, vonios kambariu ir tualetu, yra skalbimo mašina, parkingo aikštelė, kambariuose max po 2 asmenis. Internetas, užvalkalai ir pagalvės yra suteikiami.
Įmonė suteikia transportą važinėjimui iš darbo/ į darbą, tai kainuoja 125eur./mėn., taip pat atskaičiuojama iš atlyginimo. Jeigu kandidatas turi teises ir sutinka vairuoti firmos autobusiuką, jam važinėjimas iš darbo/ į darbą nekainuoja nieko. Taip pat galite iki Vokietijos vykti savo automobiliu, tuomet į darbą/iš darbo galėsite važinėtis savarankiškai.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. +37064881832 arba info@darbaiuzsienyje.com

http://www.darbaiuzsienyje.com

Reikalavimai
Rusu kalbos zinios
Amzius iki 46 metu
Atlygis
9.79eur./val
Vietovė
Ochtrup

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 591 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB "Darbu pasaulis"
Apie įmonę
+37064881832
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.