Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Vokietija
Gyventojų skaičius – 81,98 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 5,2 %
Valstybinė kalba – airių, vokiečių

Vokietija yra didžiausia gyventojų skaičiumi Europos Sąjungos valstybė (82 mln.); yra ir viena iš Europos Sąjungos šalių steigėjų. Seniau šią šalį sudarė Rytų bei Vakarų Vokietija, kurios 1990 metais buvo suvienytos. Imigracijos srityje per paskutinius du dešimtmečius buvo padaryta pažanga, nes 2005-aisiais įsigaliojo imigracijos įstatymas, apimantis visas imigracijos politikos sritis. Vokietijoje gyvuoja viena didžiausių Vakarų Europoje lietuvių bendruomenė, nors čia ir gyvena apie penkiskart mažiau lietuvių nei Anglijoje. Didžiausia darbo sfera Vokietijoje yra sveikatos sritis, kurioje sukurta maždaug 4 mln. darbo vietų.

Darbas medicinos darbuotojams Vokietijoje
Darbai užsienyje
Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-08-16
Vokietija
Darbo pobūdis
Ieškome kvalifikuotų slaugos specialistų, seselių/slaugytojų, dirbsiančių ligoninėse ir klinikose. Darbo sritys yra įvairios: intensyvios terapijos skyrius, operacinės slaugytojai, ligonių slaugytojai. Taip pat reikalingi ir slaugytojai su medicininiu išsilavinimu, dirbti senelių globos namams. Ieškomi studentai arba jau baigę slaugos studijas žmonės (kolegijoje ar universitete) ir gerai mokantys vokiečių kalbą. Norint dirbti slaugytoju Vokietijoje būtina patvirtinti savo diplomą, mokėti vokiečių kalbą (su minimalia vokiečių kalba galima dirbti slaugytojo padėjėju).

ATLYGINIMAS
Mėnesio atlyginimas, atsižvelgiant į tai, kuriai mokestinei grupei darbuotojas priklauso, siekia nuo 1 000 iki 2 000 eurų atskaičiavus mokesčius.
Valandinis darbo užmokestis svyruoja nuo 10 EUR/val. iki 20 EUR/val.

DARBO VALANDOS
Dirbama 40 val/sav.

APGYVENDINIMAS
Darbuotojai yra apgyvendinami nedideliuose vienam žmogui skirtuose kambariuose su savo vonios kambariu. Yra bendra virtuvė, valgykla
Papildoma informacija
Detalesnė informacija telefonu: +370 646 64507, +370 603 08464
Susisiekite el. paštu: info@darbaiuzsienyje.lt
Skype: darbaiuzsienyje
Adresas: Savanorių pr. 192 - 214 kab., Nordic verslo centras, Kaunas
Reikalavimai
Į darbą priimami slaugos studijų studentai arba jas baigę darbuotojai;
Reikalinga vokiečių kalba;
Patirtis yra pageidautina, bet nebūtina.
Atlygis
Nuo 1000 iki 2000 EUR/mėn.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 1219 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
Darbai užsienyje
El. pašto adresas
vokietija@darbaiuzsienyje.lt
Mobilus tel. nr.
864664507
Adresas
Savanorių pr. 192 - 214 (Nordic verslo centras), Kaunas
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.