Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
Darbas Prancūzijoje, pievagrybių rinkėjams-(oms)
Darbai Užsienyje
Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-09-04
Prancūzija
Darbo pobūdis
Siūlome darbą Prancūzijoje, Olette regione pievagrybių rinkėjams-(oms). Darbo specifika: pievagrybių surinkimas, svėrimas, rūšiavimas. Darbai yra ilgalaikiai ir nuolatiniai, darbdavys suteikia 30 dienų atostogų per metus. Šis ūkis puiki galimybė užsidirbti, nes yra mokamos premijos - surinkus 25 kilogramus per valandą, už kiekvieną papildomą kilogramą Jūs gausite papildomą premiją prie atlyginimo. Darbdavys pirmenybę teikia moterims, tačiau gali vykti ir poros.

ATLYGINIMAS
Mokamas 9,88 eurų valandinis atlyginimas.

DARBO VALANDOS
Dirbama 40 valandų darbo savaitė.

APGYVENDINIMAS
Gyvenamoji vieta yra pilnai įrengtuose namuose, kotedžuose. Į nuomos mokestį įskaičiuoti visi komunaliniai mokesčiai, daugelyje namų yra internetas. Būstas surandamas kuo arčiau darbo. Gyvenant toliau, darbdavys suranda transportą į darbą ir atgal.
Papildoma informacija
Detalesnė informacija telefonu: +370 646 64507, +370 603 08464
Susisiekite el. paštu: info@darbaiuzsienyje.lt
Skype: darbaiuzsienyje
Adresas: Savanorių pr. 192 - 214 kab., Nordic verslo centras, Kaunas
Reikalavimai
* Reikalinga šnekamoji anglų kalba;
* Vairuotojo teisės būtų privalumas;
* Kruopštumas ir kantrybė.
Atlygis
Nuo 1500 eurų/mėn.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 279 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
Darbai Užsienyje
Apie įmonę
Kaune įsikūrusi įdarbinimo agentūra, artimai bendradarbiaujanti ir turinti patikimų partnerių Vakarų Europos šalyse bei Skandinavijoje. Žinodami, kad kiekvienas važiuojantysis gali baimintis dėl savo saugumo, mes partnerystes kuriame atsargiai, siekdami garantijų klientams, taip užtikrindami, kad abidvi šalys liktų patenkintos suteiktomis paslaugomis. Visi darbo pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, kad galėtumėme vartotojams pasiūlyti pelningiausias ir palankiausias pozicijas, taip pat jas pritaikydami atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius reikalavimus.
El. pašto adresas
info@darbaiuzsienyje.lt
Mobilus tel. nr.
+370 646 64507, +370 603 08464
Adresas
Savanorių pr. 192 - 214 kab., Nordic verslo centras, Kaunas
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.