Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Vyrai iki 40 m.prie mėsos produkcijos pakavimo farbrike Olandijoje-skubiai
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-02-23
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Skubiai-10 vaikinų,vyrų ,4-5 iš jų(iš 10 žmonių) su B kat. vairuot.paž.;nors su bazine anglų kalba;darbui mėsos fabrike prie produkcijos pakavimo linijos:nuiminėti produkciją ir dėti į dėžes ant europaletės; lifteriu EPT nuvežti į sandėlį;atlyginimas 22 m.ir daugiau-10,04 eur brutto per val;21 m.-8,03 eur;18-19-20 metų-tas pats-7,21 eur. brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas,jo kaina ir paslaugos(elektra,dujos,vanduo) 1 žmogui 1 savaitei yra 95 eurai,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.Atlyginimas mokamas kartą per savaitę,gyvenama po 2 žmones kambaryje išnuomuotame name.
Suteikiamas sofi numeris,įdarbinimas į Olandijos įmonę( ne per lietuvišką įmonę ir ne į komandiruotes).Kontraktas 6 men.su galimybe prasitęsti.
Išvykimas skubus-mikroautobusu iš Kauno
Gali kandidatuoti ir Olandijoje šiuo metu esantys lietuviai vaikinai bei merginos,poros,laikinai be darbo,jiems darbas nuo pirmadienio 02.26d.
Atranką Olandijos darbdaviui vykdo:
UAB EURO KRYPTIS
Ausros al.68-306 kab;Siauliai
mob.tel." +370 699 89947
tel.: +370 41 598570
e-mail: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Reikalavimai
-nors bazinė anglų kalba
Atlygis
nurodyta aprase

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 795 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.