Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Šviežios jūrinės žuvies apdorotojai fabrike Olandijoje-jau dabar-skubiai
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-02-08
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Ryšium su padidėjusia gamyba Olandijoje žuvies apdorojimo fabrike ,reikalingi:

-Šviežios jūrinės žuvies apdorojimo fabrike Olandijoje reikalingi pastoviam darbui, pagal programą, darbuotojai (-os), poros.

Darbas: jūrinės sugautos šviežios apdirbimas (bus apmokoma vietoje kvalifikuoto įmonės darbuotojo), pakavimo, etiketavimo, pakrovimo - iškrovimo darbai fabrikuose.

Išvykimas greitas - 02.14 d.(ketvirtadienį) iš Lietuvos-mikroautobusu.


Reikia skubiai 2-3 porų arba - 6 merginų-išvykimas skubus :- iš Kauno mikroautobusu,galima vykti ir savo transportu taip pat .


Reikalavimai kandidatams:

-galėti dirbti ,ne mažiau kaip 3-4 mėn.
-užsienio kalba nebūtina - pakanka tik lietuvių(čia yra dirbančių jau lietuvių)
-būti pratusiam(-iai) prie fizinio darbo
-patirtis nebūtina,tačiau analogiškas darbas žuvies apdorojimo fabrikuose yra kaip privalumas, ypač apdorojant žuvį peiliu, filė išpjovimas ir kt. operacijos (bet tai ne būtinumas).Žuvies filetavimui yra mašinos pastatytos .
Mes jums siūlome:

-legalus darbas tiesiogiai fabrikuose, suteikiant Olandijos darbuotojo Sofi(BSN) numerį
-atlyginimas: 9,20 eur brutto per val ( su mokesčiais),nepriklausomai nuo amžiaus-visiems vienodas dirbtų valandų kiekis per dieną(8 VAL-9 VAL-.10 val-)
-gyvenamas plotas suteikiamas netoli fabrikų, darbdavio nuomojamuose namuose, gyvenama po 2 žmones kambaryje (porai yra atskiras vienas kambarys ). Gyvenamojo ploto ir energijos (elektra, dujos, vanduo ir kt.) kaina 1 žmogui 1 mėnesiui - 200 Eur, iš karto mokėti nereikia, atskaitoma iš atlyginimo.
-biure yra filmuota video medžiaga, nuotraukos apie technologinį procesą apdorojant jūrinę žuvį, galima pažiūrėti vietoje.

Siųsti savo CV( lietuvių arba anglų kalba,arba lenkų kalba) ,arba užeiti pokalbiui į biurą ,arba skambintis telefonu.


Atranką vykdo: UAB Euro kryptis,adresu Aušros al.68-306 kab,Šiauliai.
Tel.biuro: +370 41 598570
Mobil.tel.: +370 699 89947
El.pastas: eurokryptis@splius.lt
El.p.: info@eurokryptis.lt

www.eurokryptis.lt

Kandidatams(18-40 m.amžiaus) atsiųsti savo CV pradžiai(geriau -anglų kalba iš karto) arba užeiti į biurą pokalbiui,arba skambinti nurodytais telefonais.

Gali kandidatuoti ir šiuo metu Olandijoje esantys kandidatai ir ieškantys panašaus darbo-galima nuo 2019 m.vasario 11 d.d.-pirmadienio jau.

Permokėtų mokesčių dirbusiems Anglijoje,Olandijoje,Airijoje, Norvegijoje ,Vokietijoje sugrąžinimas!
Kontaktinis telefonas:
+370 41 598570 mob.tel.: 8699 89947
Reikalavimai
nurodyta apraše
Atlygis
nurodytas apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 285 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.