Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Suvirintojai,vamzdžių montuotojai,metalo apdirbėjai laivų statykloje Olandijoje
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-08-14
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Olandijoje Damen laivų statykloje reikalingi darbui nuo antros rugsėjo savaitės-nuo 2021-09-06 d.,projektas iki 2022 pavasario:
-suvirintojai su 135/136 sert,-111-kaip privalumas
-metalo apdirbėjai-montuotojai,
-vamzdžių montuotojai
Kiekvienas turi turėti galiojantį VCA.

-Suvirintojai remontuoja laivus,virinant juodą metalą ir nerūd.plieną. Komunikuoti anglų kalba,vairuotojo teisės yra privalumas.Turint ir autopakrautuvo paj.,-privalumas.Atlyginimas: 520-540 eur netto,-jau po mokesčių,priklausomai nuo turimos patirties.

-Metalo apdirbėjai-montuotojai iš geležies ir plleno stato ir montuoja kolonas,sijas, konstrukcinius karkasus laivams.Norėdami tai padaryti,skaito brėžinius specifikacijas ir darbo užsakymus.Metalo pjovimas, šlifavimas ir suvirinimo darbai, kad atitiktų konkrečius parametrus. Plieninių strypų montavimas į betoną
Galimybė dirbti su visais el.įrankiais kaip šlifavimo staklės ir kt.
Gera anglų kalba ir vairuotojo teisės-būtinumas.
Atlyginimas: 500-540 eur netto už 40 val.

Vamzdžių montuotojai.Dujotiekio gamyba, surinkimas ir montavimas.Laivų remonto, laivų statybos,darbas atviroje jūroje,tokia patirtis yra kaip privalumas.
Atlyginimas: 560 eur netto už 40 darbo val.

Atranką Olandijos įmonei vykdo:
UAB Euro kryptis
Šiauliai, Lietuva
mobil.tel.: +370 699 89947
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Reikalavimai
yra apraše
Atlygis
yra apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 27 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.