Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Sunkvežimių ir priekabų mechanikas Olandijoje!
Darbai svetur
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26
Nyderlandai
Darbo pobūdis
SKUBUS IŠVYKIMAS!

Ilgalaikiam darbui Olandijoje,Venlo mieste,skubiai ieškomi 2-3 patyrę mechanikai,turintys patirties remontuojant sunkvežimius ir jų priekabas!!!

Šis darbas kaip tik TAU,jei:

➡️ turi ne trumpesnę nei 6 mėnesių patirtį kaip sunkvežimių bei priekabų mechanikas;
➡️ kalbi anglų arba vokiečių kalba;
➡️ gebi atlikti tokius darbus kaip stabdžių remontas,pneumatinės ir hidraulinės sistemos remontas,padangų,ABS remontas,puiku,jei gebi virinti aliuminį bei geležį;
➡️ esi organizuotas,motyvuotas,pasiruošęs dirbti!

Atlyginimas: 10,73€ /val. 1500 – 1935€ per mėnesį į rankas! Alga mokama kas savaitę!

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 18.00/19.00val. 50-55 valandos per savaitę. Galimi viršvalandžiai,kartais gali tekti dirbti šeštadienį(viršvalandžiai apmokami didesniu tarifu).

Būstas suteikiamas, kaina 60€ per savaitę.

Jei nesi tiek patyręs mechanikas - ne bėda,jei tik esi motyvuotas. Svarbu,kad turėtum supratimą apie automobilių remontą,darbdavys linkęs investuoti laiką ir pinigus į žmogų,jei tik jis nori išmokti ir savo darbu įrodys,jog yra to vertas!!!
Reikalavimai
mechaniko patirtis;
- anglų arba vokiečių kalbos žinios;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- galimybė atvykti nuosavu automobiliu;
- 1 rekomendacija iš buvusios darbovietės;
- noras dirbti,didelė motyvacija,organizuotumas!
Atlygis
1500 – 1935€ per mėnesį į rankas!
Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 656 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
Darbai svetur
Apie įmonę
„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinime užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Australijoje, JAE, Katare, Kuveite, Maltoje ir t.t. Šiose šalyse klestintis turizmas nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos ilgalaikiam arba sezoniniam darbui. Pabodo minimalus atlyginimas Lietuvoje? Esate bedarbis? O galbūt tik neseniai studijas pabaigęs asmuo? Arba tiesiog norite pakeisti esamą darbą? "Darbai Svetur" - puiki galimybė Jums. Tai proga ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti daugiau pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis. Mūsų tikslas – teikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas, tenkinant darduotojų bei darbdavių poreikius
El. pašto adresas
agentura@darbaisvetur.lt
Mobilus tel. nr.
8 614 58209
Adresas
Krokuvos g. 13, Vilnius
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.