Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Statybininkai darbui Olandijoje ilgam laikui-jau dabar
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2017-03-13
Nyderlandai
Darbo pobūdis
1.Didelės Olandijos statybos įmonės ieško ilgam laikui plytelių klojėjų, išorės ir vidaus dažytojų(allround painters),mūrininkų,senų namų plytų(apdailos)siūlių renovuotojų,tinkuotoju rankomis ir tinkavimo mašina,stogdengių,santechnikų ir kt.Darbo vieta-visoje Olandijoje objektai.Darbo pradžia-jau nuo dabar.
Reikalavimai:
-ne mažesnė kaip 2 m.darbo patirtis atitinkamoje poz.(+dažytojams būtinas baigimo diplomas);
-šnekamoji anglų arba vokiečių kalba;
-vairuotojo B kat.paž.
Privalumas turintiems VCA-SAUGUMO PAŽYMA,
Gyvenamas plotas vienoje imoneje suteikiams nemokamai,kitoje-jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei yra 100 eur.;moketi iš karto nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.Vienam žmogui suteikiamas vienas kambarys su internetu išnuomuotuose namuose ar kotedžuose.Nuo darbo vietos iki gyvenamo ploto kai yra daugiau kaip 10 km atstumas,mokama 0,19 eur. už kiekvieną km., kai naudojamas nuosavas automobilis.
Atlyginimas:Pirmoje imoneje-450-500 eur netto per savaite(jau po mokesciu),antroje imoneje-nuo 13,50 eur brutto už darbo val iki 16,50 eur.brutto už darbo val,priklausomai nuo kalbos lygio ir nuo kvalifikacijos atliekant darbą
Dirbama abiejuose imonese pagal Olandijos soc.garantijas ,sutinkamai su CAO.

Atranką Olandijos darbdaviui vykdo:

UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
tel.mobil.: 8699 89947
tel.laid.: +370 41 598570
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt

Siųsti savo CV (tik anglų arba vokiečių kalba),nuskanuotą(ar nufotografuotą) VCA arba analogišką SCC,-jeigu turite+dažytojams-diplomo,sertifikato kopiją;visiems statybinimkams-nors po pora nuotraukų iš savo darbo aplinkos(ne daugiau iki 8 MB viename laiške)

2.Trecia didele Olandijos statybine kompanija skubiai ieško:
-stogdengių skliautams(roofers for pans)-2 žmonės
Darbo laikotarpis:3 mėn.+
Starto dato:kuo greičiau
Darbo vieta:Nijmegen(Netherlands) city;
Atlyginimas:1950 eurų netto(jau po mokesciu) per mėn.
Gyvenamas plotas suteikiamas nemokamai-2 žmonės viename kambaryje darbdavio isnuomuotame name.Suteikiamas sveikatos draudimas(Hollandzorg)
Dviems žmonėms reikalinga viena nuosava automašina.
Susikalbeti arba anglų,arba vokiečių kalba.
Atranką stogdengiams(roofers of pans-rough work) vykdo:

UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
tel.mobil.: 8699 89947
tel.laid.: +370 41 598570
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt

Siųsti savo CV (tik anglų arba vokiečių kalba),nuskanuotą(ar nufotografuotą) VCA arba analogišką SCC-jeigu turite,stogdengiams-nors po pora nuotraukų iš savo darbo aplinkos(ne daugiau iki 8 MB viename laiške)
Papildoma informacija
Video ,atsiųsti Olandijos darbdavio del kiekvieno darbo(profesijos),nurodyto apraše apie darbą-randasi biure Siauliuose,norintiems galima vietoje pažiūreti

-nuosavas automobilis-privalumas
Reikalavimai
-patirtis
-kalba
-B kat.
Atlygis
nurodyta apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 3246 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.