Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Pakuotojai vyrai ,moterys,poros -papildomai prie daržovių salotų pakavimo fabrike Olandijoje-nuo 11.26 d.
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-11-05
Nyderlandai
Darbo pobūdis
-Skubiai padidėjus gamybai daržovių/salotų gamybos ir pakavimo fabrike Helmond mieste nuo 11.26 d.-darbo pradžia, papildomai reikalingi dabar vaikinai,merginos ir poros -viso 15 žmonių ,amžius 18-40 m, ,susikalbėti šnekamąja anglų kalba,dalis gali būti tik su bazine anglų kalba, darbas 3 pamainomis prie konvejerinės linijos salotų/daržovių pakavimas į plastikinius indelius,pakrovimo-iškrovimo darbai,galintys dirbti žemesnėje temperatūroje nuo +3 iki +6 C.-duodama spec.termo apranga ,vežimas su EPT, privalumas- turintiems B kat. vairuotojo teises , atlyginimas- 10,19 eur per val.+priedas už darbą pamainose,+priedas už darbą savaitgaliais,-kuriems yra 22 metai ir daugiau.Žiūrėti video žemiau iš darbo vietos:

https://www.youtube.com/watch?v=GTTDVC7ch6s


Atlyginimai jaunimui:

-21 years old-9,10 eur/val.

Jaunimui gyvenamo ploto kaina-21 m.-323 eur 1 mėn.,22 metai ir daugiau-380 eur/1 mėn,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo
Išvykimai :-iš Kauno mikroautobusu: suderintu grafiku - į Olandiją.Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje -nuo 11.26 d. -darbui-mūsų duotu adresu Olandijoje.Ypač pageidaujami jau esantys šiuo metu Olandijoje lietuviai su savo gyvenamu plotu ir nuosavu transportu 40 km spinduliu nuo Helmond miesto-jiems didelis privalumas. Registracija kandidatų jau dabar-nuo 11.05 d.-siųsti savo CV. Dėl platesnės info skambintis į mobil.tel.: 8699 89947
Atranką Olandijos darbdaviui vykdo:
UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
mobil.tel.: 8699 89947
tel.laid; 841 598570
el.pastas: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt

Papildoma informacija
nors dalis žmonių -kad turetų B kat vairuotojo paž.
Reikalavimai
-motyvacija darbui
Atlygis
10,19 eur /val.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 599 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.