Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Pakuotojai -10- mėsos įmonėje Olandijoje-skubiai-jau dabar -darbo pradžia
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-09-12
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Skubiai Olandijos mėsos fabrike J.Zandbergen reikalingi mėsos pakuotojai,tik vyrai čia,viso 10 žmonių, nuo linijos vakuumuotų mėsos paketų sudėjimas į plastikines dėžutes,sudėjimas dėžučių ant europaletes,apvyniojimas lipnia plėvele su spec.įrenginiu.
Atlyginimas: 21 metai ir daugiau-10,49 eur brutto per val,daug darbo valandų per savaitę,gyvenamas plotas suteikiamas,gyvenam po 1 ar 2 žmones kambaryje,nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei-109 eurai.Iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.
Geros darbo ir gyvenimo sąlygos.
Anglų kalbos žinios kandidatams-nors minimalios būtų kaip privalumas,dalis kandidatų-7 iš 10 gali būti ir be kalbos,privalumas turintiems B kat.vairuotojo teises-bet ne būtinumas.
Išvykimai l.greiti iš Lietuvos mikroautobusu: 09.17 d.,09.19 d.
Galima vykti ir savo auto.
Gali kreiptis ir Olandijoje ar Vokietijoje esantys lietuviai vyrai ir ieškantys panašaus darbo nuo 09.09 d.-09.13 dienomis.
CV-anglų ar lietuvių kalba siųsti į el.paštą
Atranką Olandijos įmonei vykdo:
UAB Euro kryptis

Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
mobil.tel.: +370 699 89947
tel.laid.biure: +370 41 598570
www.eurokryptis.lt
Internetiniame puslapyje rasite 2 el.pašto adresus
Gali kandidatuoti ir jau esantys Olandijoje ar Vokietijoje vyrai,šiuo metu ieškantys panašaus darbo nuo 09.13d.-penktadienio
Reikalavimai
-nors 3 iš 10 kad galetų susikalbėti anglų minimalia kalba
-motyvacija darbui
Atlygis
10,49 eur brutto per val.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 46 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.