Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Mėsos gaminių gamintojams nedideliame ceche Olandijoje
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-06-03
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Olandijoje nedideliame mėsos produkcijos(karšto rūkymo gaminiai ,rūkytos dešros ir kt.) apdirbimo padalinyje(ceche) ,prie produkcijos injectavimo su adatiniu indžektoriumi,produkcijos sukabinimo į rūkyklas,prie kameros valdymo proceso,prie faršo maišyklės,kuterio ,prie dešrų kimštuvo,gatavos produkcijos pakavimo į plastikines dėžes atkrovimui reikalingi:
-4 žmonės kad ir su nedidele darbine patirtimi analogiško aukščiau aprašyto darbo (iš Lietuvos mėsos fabrikų ar prekybos centrų mėsos departamentų,ar jau dirbusių panašų darbą užsienyje mėsos fabrikuose)
Susikalbėti anglų kalba,nors 2 iš 4
Nors 1 iš 4-su vairuotojo B kat.pažym.
Startinis atlyginimas-10,36 eur-11,00 eur ,su galimybe kilti
Gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos +energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei yra 95 eurai,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.
Atlyg.mokamas 1 kartą per savaitę

Norintiems kandidatuoti-siųsti savo CV(arba anglų,arba lietuvių kalba)
Arba skambintis dėl info į mūsų mobil.tel.: 8699 89947
Atranką Olandijos darbdaviui vykdo:

UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab,Šiauliai
mobil.tel.: +370 699 89947
tel.laidinis: +370 41 598570
www.eurokryptis.lt

Visos Olandijos darbuotojo socialinės garantijos,suteikiamas sofi numeris,įdarbinimas į Olandijos įmonę.

Gali kandidatuoti ir šiuo metu lietuviai esantys Olandijoje,ar Vokietijoje,ar Belgijoje ir ieškantys analogiško-aukščiau aprašyto darbo jau dabar-nuo 05.06 d.
-
Kontaktinis telefonas: +370 41 598570 ir mobil.tel.: 8699 89947
Reikalavimai
-darbo patirtis-nors nedidelė
Atlygis
nurodytas apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 164 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.