Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Mėsininkai darbui mėsos fabrikuose Olandijoje
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2018-10-03
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Olandijos mėsos fabrikuose reikalingi:

1) reikalingi bucheriai,tai mėsininkai galintys išpjaustyti kiaulienos ir jautienos skerdenas porcijomis,atskirti vertingas dalis,pateikiant į prekybos tinklą.Reikalavimai: susikalbeti nors bazine šnekamąja anglų arba vokiečių kalba ;darbinė patirtis ne mažiau kaip 2 metai analogiško darbo;mėsininkų kursų ar mokyklos baigimo pažymejimai,sertifikatai būtų kaip privalumas.

Darbas viename iš didžiausų Olandijos mėsos kombinatų.Atlyginimas: 22 metai ir daugiau-10,50 euro brutto per val-11,50eur brutto perval.;;21 metai-8,19 euro;20 metų ir jaunesni-7,24 euro brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei-95 eurai.Atskaitoma iš atlyginimo.Kreiptis del darbo mob.tel.: 8699 89947
Biure Šiauliuose randasi video medziaga apie sio fabriko gamybos procesą,taip pat iškaulinimo olandiški katalogai-pageidaujantiems galima peržiūreti.
Gali pretenduoti ir Olandijoje esantys mėsininkai,galintys keisti savo turimą gyvenamą plotą į šio Olandijos darbdavio.Darbas jau dabar.
Cia darbui kiaulių skerdimo linijoje reikalingi skerdikai,atlyginimai tokie patys kaip ir auksciau isvardintų mesininkų(bucherių),reikalingi svaigintojai,vidurių išvertėjai,taukinių išplėšimas;skerdenų perpjovejai,dirbantys su peiliu prie trimingų,nuopjovų ir t.t. Gali būti ir nekvalifikuoti vyrai prie taukinių išplėšimo.
Darbas jau dabar-spalio išvykimui darbui Olandijoje

2)Mėsos fabrike Olandijoje(kiaulių skerdykloje su išpjaustymo baru) reikalingi kiaulienos mėsos išpjaustytojai-iskaulintojai,skerdikai-darbo patirtis ne mažiau 3- 6 mėnesiai(tinka ir mesos ispjaustytojai-iskaulintojai dirbę fabrikuose ir prekybos centruose;skerdikai-ir mažose skerdyklose ),atlyginimas-10,50 euro brutto per val;po peilio testo yra galimybė atlyginimą pasikelti;40-45 darbo val.per savaitę;gyvenamas plotas nemokamai,transportas nuo darbo iki gyvenamo ploto ir atgal-nemokamai, kalba nebūtina-dirba išpjaustytojais-iškaulintojais ir skerdikais keli lietuviai.Yra kiaulių skerdimo linija,atsaldymo kameros,kiaulienos išpjaustymo cechas.Isvykimas greitas--rugsėjo mėn.15,18,20,22 dienomis. kiekvieną antradienį , ketvirtadienį ,šeštadienį mikroautobusu is Lietuvos( išvykstama ryte,sekančią dieną apie pietus jau Olandijoje darbdavio ofise).Darbas legalus,suteikiamas Sofi numeris.Amžius-iki 50 metų(ir skerdikams,ir išpjaustytojams-iškaulintojams).
Artimiausias isvykimas-GREITAS.


3)Kituose Olandijos mesos fabrikuose: reikalingi patyrę butcheriai(mesininkai), jautienos(veršienos) mėsos išpjaustytojai-iškaulintojai, dirbę Lietuvos ar užsienio(Olandija,Vokietija,Ju ngtinė Karalystė,kt.) įmonėse.
Darbas Olandijos mėsos fabrike prie jautienos(veršienos) iškaulinimo .Darbas ilgam laikui,legalus,suteikiant Sofi numerį.Turėti nors anglų kalbos pagrindus, darbo patirtis prie jautienos(versienos) išpjaustymo.Gyvenamas plotas suteikiamas-po 2 žmones kambaryje;nuomos kaina-98 eurų/savaitei/1 žmogui.
Sveikatos draudimas-21,00 euro/savaitei/žmogui.Atlyginimas: 10,50 euro -11,50 eur brutto(su mokesčiais ) per val. -startinis;po testo galimas pakėlimas,priklausomai nuo kandidato turimos kvalifikacijos ir greičio;40 ir daugiau darbo valandų per savaitę.
-reikalingi jautienos iškaulintojai-išpjaustytojai,galintys dirbti akordu pagal išpjautos mėsos kiekį-jiems atlyg.per mėnesi 2000 euru ir daugiau(jau po mokesčių)
4).Dar kitame mesos fabrike reikalingi kiaulienos išpjaustytojai-išgyslintojai,turintys patirtį prie kiaulių skerdenų odeles nuemimo peiliu ir masina,nupjauti kraujuotes,riebalus,reikalinga darbo su peiliu patirtis.Atlyginimas: 10,22 euro brutto per val;gyvenamo ploto ir energijos nuomos kaina-95 eurai/1 savaitei/1 zmogui;transportas is darbo/į darbą kainuoja 18,50 eurų savaitei/1 zmogui,isskyrus,jei vairuojate įmones mašiną-transportas nekainuoja.;20,94 sveikatos draudimas.Išvykimai-greiti-spalio mėn.
Galima ir savaitgaliais-duodamas gyvenamo ploto adresas Olandijoje,nuvežama mikroautobusu iki vietos.Vykstama is Lietuvos tik su is Olandijos darbdavio atsiųstu kontraktu.Darbas legalus,suteikiamas atvykus BSN (Sofi) numeris.Visos socialines Olandijos darbuotojo garantijos.


Atranką Olandijos darbdaviams vykdo: UAB Euro kryptis,Aušros al.68-306 kab,Šiauliai.
tel.biuro: +370 41 598570
tel.mobil.: +370 699 89947
Atvykti į biurą pokalbiui ,arba siųsti savo CV lietuvių arba anglų kalba į el.paštą: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Biure randasi Olandijos mėsos katalogai, video medžiaga apie skerdimo ir išpjaustymo barų darbą Olandijos fabrikuose.Norintiems galima peržiūrėti vietoje prieš apsisprendžiant dėl darbo.
Papildoma informacija
Skambinti nurodytais telefonais;arba užeiti į biurą pokalbiui;arba atsiųsti savo CV į el.paštą(galima ir lietuvių kalba)
Reikalavimai
motyvacija darbui;
-nors nedidelė darbo patirtis.
-kalba nebūtina
Atlygis
nurodyta apraše apie darbą

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 8843 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.