Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Darbuotojai Olandijos/Belgijos autoservisams reikalingi jau nuo dabar
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2024-07-08
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Darbui Olandijoje ir Belgijoje esantiems įvairiems autoservisams grupių kaip Van Mossel, Boekhorst, Koopman, Mercedes,Hedin ir kt. ieškome šiuos darbuotojus:

- profesionalūs daužtų l.automobilių remontininkai(panel beater) – atlyginimas: nuo 600 sav/netto,jau atskaičius už būstą ir mokesčius,priklausomai nuo kvalifikacijos.Darbas visaje Olandijoje.
-profesionalūs lengvųjų automobilių paruošėjai pire dažymą(pre-processor) – atlyginimas 520-650 sav/netto, jau atskaičius už apgyvendinimą ir mokesčius,priklausomai nuo kvalifikacijos.Darbas Olandijoje,taip pat Belgijoje.
-profesionalūs lengvųjų automobilių dažytojai(car painter)-atlyginimas 550/650 sav/netto,jau atskaičius už apgyvendinimą ir mokesčius,priklausomai nuo kvalifikacijos.Darbas Belgijoje ir Olandijoje.,
-automobilių mechanikai (car mechanic) važiuoklės remontui,variklių remontui,ketimas tepalų,tepalo filtrų,kaladėlių ketimas ir t.t.Atlyginimas: 500-650 eur netto per sav.jau atskaičius už būstą ir mokesčius,priklausomai nuo kvalifikacijos .Darbas visoje Olandijoje.
- sunkvežimių (fūrų ) ir jų priekabų remonto mechanikai(truck mechanic and trailer mechanic), atlyginimas 500-650 eur /netto per savaitę ,jau atskaičius apgyvendinimą ir mokesčius. Darbas visoje Olandijos teritorijoje.
(Visi kandidatai ,išskyrus daužtų automobilių remontininkus(panel beater),turi susikalbėti šnekamąja anglų kalba, turėti vairuotojo pažymėjimą ir turėti patirties atstovaujamose srityse.Daužtų automobilių remontininkams pakanka bazinės anglų kalbos,taip pat jie gali būti ir tik su vokiečių kalba.)
Turėkite omenyje, kad pasiruošimas dažymui, remonto darbai(panel beater) gali vykti dviem pamainomis.
Dėl didesnio pageidaujamo atlyginimo galima derėtis pokalbio metu su olandu darbdaviu!
Gali kandidatuoti esantys Lietuvoje ,Olandijoje,Belgijoje,Vokietijoje ir kitur užsienyje kandidatai ,-ir ieškantys panašaus darbo Olandijoje ar Belgijoje.
Olandiškas ilgalaikis darbo kontraktas,visos socialinės Olandijos darbuotojo soc.garantijos.
Norintiems kandidatuoti siųsti savo CV,-tik anglų kalba/arba vokiečių k./arba olandų k. į žemiau nurodytus el.p.+ 2-3 savo atliekamų darbų nuotraukas + diplomus, sertifikatus, rekomendacijas(jei turite,-tai kaip privalumas).

Atranką Olandijos/Belgijos autoservisams vykdo:

UAB Euro kryptis
Šiauliai,Lietuva
mobil.tel.: +370 699 89947
el.p.: info@eurokryptis.lt
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Papildoma informacija
yra apraše
Reikalavimai
yra apraše
Atlygis
yra apraše nurodyta kiekvienai poz.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 7 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.