Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Darbas nepilnamečiams Olandijoje, žemės ūkyje
Darbai užsienyje
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-07-30
Nyderlandai
Darbo pobūdis
Ieškomi darbuotojai darbui Olandijoje, žemės ūkio sektoriuje. Į šią darbo poziciją yra priimami dirbti ir nepilnamečiai asmenys. Darbai yra sezoniniai ir nuolatiniai. Sezoniniai darbai prasideda nuo balandžio mėnesio ir trunka iki spalio mėnesio.

Darbas žemės ūkyje Olandijoje - tai įvairaus derliaus (vaisių, uogų, daržovių, grybų, gėlių) nurinkimas, skynimas, ravėjimas ir kiti panašūs darbai laukuose. Olandijos darbdaviai suteikia galimybę užsidirbti - moka už atliktą darbą arba už išdirbtas valandas. Pradėti dirbti galima ir prasidėjus sezonui. Priimami dirbti vyrai, moterys, poros ir draugai, bei nepilnamečiai asmenys nuo 17 metų.

ATLYGINIMAS
Darbuotojams mokamas atlyginimas pagal jų amžių:
17-20 metų – 7,94 €/val.;
21 metų ir vyresniems – 9,94 €/val.
Papildoma informacija
DARBO VALANDOS
Minimaliai yra dirbama 40 valandų darbo savaitė, su galimybe dirbti viršvalandžius.

APGYVENDINIMAS
Darbdavys suranda gyvenamąjį būstą, kotedžo tipo name. Kambariai yra dviviečiai arba triviečiai, su bendrais virtuvės ir vonios kambariais. Namuose yra visa reikalinga buitinė technika, internetas. Nuomos kaina vienam asmeniui svyruoja nuo 70 iki 90 eurų savaitei (šią sumą darbdavys atskaičiuoja iš atlyginimo).
Reikalavimai
* Reikalinga šnekamoji anglų kalba;
* Priimami dirbti asmenys nuo 17 metų;
* Nepilnamečiams yra reikalingas notariškas tėvų sutikimas;
* Kruopštumas ir ištvermė.
Atlygis
Nuo 1500 EUR/mėn.

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 468 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
Darbai užsienyje
Apie įmonę
Kaune įsikūrusi įdarbinimo agentūra, artimai bendradarbiaujanti ir turinti patikimų partnerių Vakarų Europos šalyse bei Skandinavijoje. Žinodami, kad kiekvienas važiuojantysis gali baimintis dėl savo saugumo, mes partnerystes kuriame atsargiai, siekdami garantijų klientams, taip užtikrindami, kad abidvi šalys liktų patenkintos suteiktomis paslaugomis. Visi darbo pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, kad galėtumėme vartotojams pasiūlyti pelningiausias ir palankiausias pozicijas, taip pat jas pritaikydami atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius reikalavimus.
El. pašto adresas
olandija@darbaiuzsienyje.lt
Mobilus tel. nr.
+370 603 08464
Adresas
Savanorių pr. 192 - 214 kab. (Nordic verslo centras) Kaunas, Lietuva
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.