Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Nyderlandai
Gyventojų skaičius – 16,77 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 7 %
Valstybinė kalba – olandų

Nyderlandų šalies miestuose susijungia pasaulis, nes čia gyvena apie 190 skirtingų tautybių žmonių, kuriuos bėgant metams čia pritraukė pačių olandų noras bendrauti. Nyderlandai pasižymi mažiausiu nedarbo lygiu tarp jaunų žmonių Europoje – čia darbo neturi vos 3 procentai 25-29 m. amžiaus asmenų. Kiekviename Nyderlandų universitete veikia daug studentų draugijų, taigi jaunam žmogui prasmingas laisvalaikis – garantuotas. Įdomus faktas – nors Nyderlandai užima vos 0,008 % pasaulio teritorijos, jie užima trečiąją vietą pasaulyje pagal žemės ūkio produktų eksportą, taigi, šioje šalyje daugybę darbo vietų gali pasiūlyti žemės ūkio sektorius – jame labiausiai juntamas darbų sezoniškumas, o labiausiai užimti yra vasaros mėnesiai.

Aukštuminio krautuvo vairuotojai su olandišku sertifikatu darbui didelėje logistikos įmonėje Olandijoje-skubiai
UAB Euro kryptis
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-12
Nyderlandai
Darbo pobūdis
OLANDIJĄ! IŠVYKIMAI po 2019-08-12 d.

Didelėje logistikos kompanijoje Olandijoje,logistikos sandėliuose reikalingi vaikinai-"reach truck" vairuotojai su olandišku reach truck sertifikatu produkcijos vežimui ir kėlinui į aukštį iki 17 m.ir saugiai padedant į lentynas.Modeliai ,tipai reach truck yra "Jungheinrich" ir kiti,su valdymu klavišais ar"jostiku".
Būtinumas-tik turintiems galiojančius "reach truck drivers" teises ar sertifikatus,turintys praktines darbo patirties vežant krovinius ir keliant į aukštį .Produkcija: įvairios elektronikos prekės,spec.kortelęs,knygos,taip pat dalys medicininei įrangai Philips.
Susikalbeti anglų kalba šnekamąja.
Atlyginimas 21 m.ir daugiau-startinis -11,00 eur per val, gyven.ploto ir energijos kaina 1 žmogui 1 mėnesiui -380 eurųi, iš karto mokėti nereikia,atskaitoma is atlyginimo.Duodama įmones mašina nuvykimui iš darbo iki gyven. ploto ir atgal(47 km į vieną pusę).Turintiems B kat.vairuotojo teises-privalumas
Išvykimai iš Lietuvos mikroautobusu atrinktiems vairuotojams-greiti: --08.13 d.,08.15 d.,08.20 d Galima ir savo auto atvykti nuo 08.12 d.-pirmadienio į ofisą Olandijoje-atrinktiems kandidatams..
Kelionę padedame suorganizuoti detaliai mikroautobusu.
Galima vykti ir savo auto.
Atranką tiesiogiai Olandijos įmonei vykdo:

UAB Euro kryptis
Ausros al.68-306 kab,Šiauliai
mobil.tel.: 8699 89947
Tel.laidinis ofise: +370 41 598570
el.pastas: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt

Siųsti į nurodytą el.paštą savo CV anglų kalba(arba lietuvių)+nuskanuotus(ar nufotografuotus) "reachtruck driver" sertifikatus
Gali kandidatuoti ir šiuo metu Olandijoje,Vokietijoje,Belgijoje esantys žmonės ir ieškantys panašaus darbo Olandijoje nuo 08.12 d
Kontaktinis telefonas:
+370 41 598570 arba mobil.tel.: 8699 89947
Reikalavimai
-anglų kalba;
-olandiskas sertif.
Atlygis
nurodytas apraše

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 184 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB Euro kryptis
Apie įmonę
UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos, atrankos ir tarpininkavimo įmonė, įdarbinant Norvegijoje,Olandijoje,Vokietijoje,Graikijoje ir Kipre,specialistus ir ne specialistus;studentus.
El. pašto adresas
eurokryptis@splius.lt
Vietinis tel. nr.
+370 41 598570
Mobilus tel. nr.
+370 699 89947
Adresas
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai,LT76233
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.