Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Didžioji Britanija
Sostinė – Londonas
Gyventojų skaičius – 63,23 mln.
Valiuta – svarai sterlingai
Nedarbo lygis – 7,5 %
Valstybinė kalba – anglų

Didžioji Britanija susideda iš Anglijos, Velso bei Škotijos, tačiau daugelis šalį įpratę vadinti tiesiog Anglija. Šiuo metu tai populiariausia emigracijos kryptis tarp lietuvių bei kai kurių kitų Rytų Europos šalių gyventojų – 2013-aisiais į Angliją emigravo apie 19 tūkst. asmenų iš Lietuvos, o iš viso ten gyvena apie 150 000 tautiečių. Iš beveik 64 mln. šalies gyventojų anglai sudaro apie 80 procentų. Anglijos ekonomika palaipsniui tampa vis labiau orientuota į paslaugas ir jų teikimą, taigi šiuo metu didelė tikimybė įsidarbinti būtent paslaugų sferoje. Tačiau šalies pajėgumai nemažėja ir kitose ekonomikos srityse. Minimalus atlyginimas 1044 svarai. Anglijos sostinės Londono centre esantis Sitis yra regioninis finansinių paslaugų centras.

Live-in slauga Londone
UAB EMIGRA INC
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-11-25
Didžioji Britanija
Darbo pobūdis
SENELIŲ PRIEŽIŪRA SU GYVENIMU PAS JUOS NAMUOSE - kontraktas tiesiogiai su slaugos kompanija!

Darbo pobūdis - ne medicininė senelių priežiūra jų namuose. 
Gyvenate jų namuose, padedate jiems atsikėlus nusiprausti, apsirengti, pavalgyti. Sužiūrite, kad išgertų priklausančius vaistus, papietautų, galbūt išeinate pasivaičioti. Vakare perrengiate, padedate pavakarieniauti, paguldote miegoti. 
Vaistų leisti ir pan. nereikia, tam yra seselė, kuri ateina ir tuo pasirūpina.

Gyvenate jų namuose, tad maitinimas ir apgyvendinimas jums nieko nekainuoja.

ATLYGINIMAS. £485-525/sav. priklausomai nuo kliento. Atlyginimas nurodytas prieš mokesčius. Anglijoje yra numatytas neapmokestinamas minimumas £11.500 tūkst. Kol nepasieksite šios ribos, nuo jūsų atlyginimo nebus nuskaičiuojami mokesčiai, nusiskaitys tik draudimas, kas būtų apie £10 savaitei.
ATOSTOGOS. Dirbant šį darbą, per metus jums priklauso 3 mėn. atostogų, tad galima dirbti 3 mėn., pasiimti mėnesį atostogų, vėl padirbti 3mėn ir vėl pasiimti atostogų.
APMOKYMAI. Atvykus į Angliją jūsų lauks apmokymai. Jie dažniausiai trunka 2 savaites. Taip pat kol vyks apmokymai jum bus tvarkomas CRB (neteistumo pažyma). Apmokymų metu bus tiek teorinės žinios suteikiamos, tiek praktinės. Vyksite kartu su slauge ir stebėsite kaip vyksta visas procesas. Išklausius apmokymus bei gavus neteistumo pažymą bus galima pradėti dirbti. Už būstą mokymų metu mokatės pati/pats (~£100/sav.)

PRIVALUMAI:
1. Kas pusmetį išmokami 2.5% premija prie atlyginimo.
2. Kompanija suteikia galimybę kelti savo kvalifikaciją ir apmoko kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie yra nepigūs. Baigusios visus kursus, būsite pakankamai kvalifikuota dirbti vadovaujamą darbą ligoninėje.
3. Apmokymai, kuriuos turite iš pat pradžių tik atvykusios, jums nieko nekainuoja
4. kompanija turi savo atskirą pensijinį fondą, tad galite užsidirbti ne tik anglišką valstybinę pensiją, bet ir gauti papildomai iš kompanijos pensijinio fondo.

Darbas galimas pačiam Londone arba miestelyje netoli LONDONO (apie 30 myliu nuo jo) - Wokinghame.
Reikalavimai
* Anglų k.
* 2 rekomendacijos (padedame susitvarkyti)
Darbas ilgalaikis, trumpam laikotarpiui nedarbiname!
Atlygis
£485-525/sav. priklausomai nuo kliento.
Vietovė
London, Wokingham

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 214 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB EMIGRA INC
El. pašto adresas
gabriele@emigra.lt
Mobilus tel. nr.
+37065770006
Adresas
Savanorių pr. 276-209 Kaunas
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.