Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Danija
Gyventojų skaičius – 5,59 mln.
Valiuta – Danijos krona
Nedarbo lygis – 6,7 %
Valstybinė kalba – danų

Danija įsikūrusi Šiaurės Europoje ir yra mažiausia iš Šiaurės šalių. Tai viena iš valstybių, kurioje dirbantieji gali pasigirti apie 20-30 tūkst. Danijos kronų arba 12 tūkst. litų per mėnesį siekiančiu darbo užmokesčiu, atskaičius mokesčius. Tokio dydžio atlyginimo galima tikėtis dirbant statybos, gamybos, transporto srityse. Susirasti darbą labai padės danų kalbos mokėjimas, tačiau kai kada pakanka ir anglų kalbos. Dažniausiai tarp darbo pasiūlymų Danijoje randami darbai žemės ūkyje, darbai suvirintojams bei įvairių kitų sričių specialistams.

Darbo pasiūlymas eglučių plantacijoje
Baltic Workforce
Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-10-15
Danija
Darbo pobūdis
Ieškome 2 papildomų darbuotojų prisijungti prie komandos dirbti prie kalėdinių eglučių Danijoje. Suteikiamas automobilis vykti į ir iš darbo. Numatomos 48-50 valandų darbo savaitės.

Darbo laikotarpis: kada galite greičiausiai iki 2020-12-18
Darbo vieta: 4300 Holbæk, Danija.

Darbo pobūdis: kalėdinių eglučių priežiūra, šakų formavimas, piktžolių ravėjimas, nukirstų eglučių pakavimas tinklu, tempimas į krūvas. Numatoma 6 dienų ir 48-50 valandų darbo savaitė.

Plantacija įkurta 1960 m. apie dešimtmetį teikė tik smulkias apželdinimo paslaugas ir buvo šeimos laisvalaikio dalis. Neilgai trukus ir pastebėjus, jog žvyruotos žemės yra ypač tinkamos šiems medžiams auginti, jau 1970 m. buvo parduota pirmoji kalėdinė eglutė užsienio rinkai. Šiuo metu eglučių plantacija užima 200 hektarų plotą. Kasmet šioje plantacijoje parduodama apie 100 000 medžių ir iki 150 tonų dekoratyvinių želdinių. Šio šeimos verslo siekis yra užauginti kuo ekologiškesnes eglutes ir kiek įmanoma sumažinti pesticidų bei tradicinių trąšų naudojimą, tad vietoje jų naudojamos organinės, o naujausia iniciatyva – „nepurkštos eglutės“ – tai daugelyje laukų auginamos eglutės, aplink kurias dygstančios piktžolės nėra purškiamos, o ravimos.

Apgyvendinimas: visi keturi darbuotojai gyvens viename name (dan. Danske sommerhuse) arba mobiliajame namelyje. Apgyvendinimo kaina – 500 DKK per savaitę asmeniui (~ 67 Eur).

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su Ieva:
+ 370 5 2107508
+ 45 78 77 36 84

Daugiau apie mus www.balticworkforce.com
Reikalavimai
Turėti panašios darbo patirties.
Atlygis
90 DKK/valandą (~12,09 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai.
Vietovė
4300 Holbæk
Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 95 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
Baltic Workforce
Apie įmonę
Baltic Workforce yra tarptautinė kompanija, tiekianti žmogiškųjų išteklių užsakomąsias paslaugas ir nuomojanti darbuotojus Danijos Karalystės užsakovams. Būdama viena iš rinkos lyderių tarp laikinojo įdarbinimo kompanijų Danijoje bei turėdama daugiau nei 16 metų patirtį įdarbinant bei administruojant darbuotojus iš Rytų Europos, mes darbiname motyvuotus, patyrusius, kvalifikuotus ir nekvalifikuotus darbuotojus Danijoje.
El. pašto adresas
job@balticworkforce.com
Vietinis tel. nr.
+370 5 2107508
Adresas
Mėnulio str. 7, LT-04326 VILNIUS, LITHUANIA
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.