Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
 Airija
Gyventojų skaičius – 4,589 mln.
Valiuta – euras
Nedarbo lygis – 12,6 %
Valstybinė kalba – airių, anglų

Airija, kai kurių dar vadinama „amžinoji sala“, yra Vakarų Europoje. Sostinė – Dublinas. 2012-aisiais Airijoje užfiksuotas ženklus ekonominis augimas, todėl padidėjo čia dirbančiųjų pajamos. Airija buvo ir yra patraukli imigrantams iš kitų šalių, nes čia jie gauna didelius atlyginimus. Vidutinis darbo užmokestis Airijoje per savaitę – 300-520 eurų. Susirasti darbui, be kitų sugebėjimų, dažniausiai užtenka mokėti šnekamąją anglų kalbą. Nemažai darbo pasiūlymų čia ras kirpėjai, įvairių sričių specialistai bei aptarnaujančiojo personalo darbuotojai.

Operatorius (-ė) perdirbimo kompanijoje
UAB EMIGRA INC
Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-10-04
Airija
Darbo pobūdis
Darbas fabrike prie linijos. Keliauja skirtingos atliekos, pvz. skardinės ar plastikiniai buteliai, tarp jų būna įsimaišę ir kitų atliekų, pvz. maišelių ir pan. Juos reikia išimti iš linijos, kad plastikas ir skardinės galėtų būti perdirbami. Taip pat ir su kitom linijomis kur keliauja pvz. kartonas.

Atlyginimas:

£8.35/val. brutto (£1.670/mėn.) Po 6 mėn. atlyginimas kyla iki £8.50/val. Atlyginimas mokamas kas savaitę, tik pirmasis po dviejų savaičių.

Darbo laikas:

Fabrikas dirba 24/7 todėl dirbama tokiomis pamainomis:
- Dieninė pamaina 06:00 – 17:00, trys pertraukos po 30min.
- Naktinė pamaina 17:00 – 04:00, trys pertraukos po 30min.
- Naktinė pamaina 19:00 – 06:00, trys pertraukos po 30min.
Dirbant 5d. savaitę gaunasi apie 50val. Dažniausiai dirbama 6d.d.

Miestas: Newry, Airija.

Būstas suteikiamas, galimi vienviečiai arba dviviečiai kambariai. Kaina vienviečio £50/sav. Dviviečio asmeniui £38. Į kaina neįskaičiuoti mokesčiai t.y dujos vanduo, elektra.

Namai-darbas transportas:
Nuo namų iki darbo nėra toli, 2-5km., tačiau organizuojamas transportas, kuris jus vežioja. Taip pat pasitinka iš oro uosto, nuveža iki namų, tai pat sekančią dieną nuo namų nuveža iki ofiso.
Reikalavimai
Noras dirbti
Atlygis
£1.670/mėn.
Vietovė
Newry

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 20 kartą(-us)
Įmonės pavadinimas
UAB EMIGRA INC
El. pašto adresas
gabriele@emigra.lt
Mobilus tel. nr.
+37065770006
Adresas
Savanorių pr. 276-209 Kaunas
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© Darbasuzsienyje.org 2014-2018 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.