Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.
Išsiuntėme registracijos patvirtinimo laišką.
Darbo tipas
Darbo specifika
Sezoninis darbas užsienyje - 2 dalis
Ispanija yra viena iš valstybių, kurios teritorijoje – daugiausiai vynuogynų (13 proc. viso pasaulio). O Italijoje alyvuogių derliaus nuėmimas prasideda lapkritį ir – priklausomai nuo uogų rūšies – trunka iki gruodžio-sausio mėnesio.
Mes padedame išspręsti jūsų problemas
Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-05-14
Lietuva
Darbo pobūdis
Mes padedame išspręsti jūsų problemas

Padedame išspręsti iškilusias problemas, susijusias su projektų ar finansinių poreikių įgyvendinimu, veiklos kūrimu ir veiklos organizavimu. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.
paštas: caravellamariepierre@gmail.com
Reikalavimai
Padedame išspręsti iškilusias problemas, susijusias su projektų ar finansinių poreikių įgyvendinimu, veiklos kūrimu ir veiklos organizavimu.
Atlygis
caravellamariepierre@gmail.com

Kreiptis dėl įdarbinimo
Šį darbo pasiūlymą jau žiūrėjo 277 kartą(-us)
Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite naujausius darbo pasiūlymus el.paštu.
Pasirinkite šalis, kurių skelbimus prenumeruosite:
Prenumeruoti
Turite pažymėti bent vieną šalį!
Ačiū. Jūsų el. pašto adresas įtrauktas į prenumeratorių duomenų bazę.
© darbasuzsienyje.org 2014-2021 - Visos teisės saugomos             Naujienos - Straipsniai  |   Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika  |   Kontaktai

Darbas užsienyje - legalių darbo skelbimų užsienyje svetainė, kurioje galite rasti Lietuvos įdarbinimo agentūrų darbo skelbimus. Norėdami peržiūrėti darbo skelbimus skirtus konkrečiai šaliai spauskite ant meniu juostoje esančių kategorijų: darbas Norvegijoje, darbas Anglijoje, darbas Vokietijoje, darbas Olandijoje.

Norėdami kreiptis dėl darbo, užpildykite kontaktinę formą, pateiktą po kiekvienu darbo aprašymu. Visos užklausos dėl darbo siunčiamos skelbimą patalpinusiai įmonei.